Monşer Veteriner Kliniği

olarak sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Monşer Veteriner kliniği olarak temel prensibimiz, dostumuz olan evcil canlılarınıza sevecen ve

yüksek kalitede veterinerlik hizmeti sunmaktır. 

 

Eğer canlınız mesai saatlerimiz dahilinde hastalanırsa, randevu talebinizi programımız dahiline alabilmemiz için lütfen arayınız. Acil bir durum söz konusu ise, hazırlıkları tamamlayabilmemiz için lütfen önce telefonla bildiriniz.  

Lütfen ilk randevunuza gelirken, sekretaryamızın, canlınızın aşı tarihçesi, şimdiki ve geçmiş rahatsızlıkları, tedavisi esnasında uygulanan ilaçları, -eğer varsa- geçirmiş olduğu ameliyatları ve şu anda uygulanan diyeti gibi önemli bilgileri alabilmesi için biraz zamanınızı isteyeceğini bilerek geliniz. Bu değerli bilgiler yardımıyla, canlınıza en kapsamlı bakımı sunabilmek için, adınıza bilgisayar ortamında kayıt defteri açılacaktır.

Daha sonra veterinerlerimiz bu bilgilerden faydalanarak, canlınızı sağlık kontrolünden geçirecektir. Aktif olarak canlınızın sağlık ihtiyaçları ile daha yakından ilgilenme konusunda bilgilenebilmemiz amacıyla, çok soru sormanızı tercih ederiz. Bununla birlikte, eğer evinize döndüğünüzde aklınıza takılan herhangi birşey olursa, canlınızın doktorunu aramanızdan mutluluk duyacağımızı hatırlatmak isteriz.

Özellikle, siz ve canlınız için ayırdığımız randevu saatini dikkate almanızı rica ediyoruz. Zamanında yetişemeyeceğiniz bir durum olursa lütfen arayarak bildiriniz.

Canlınızın acil veya genel bir ameliyata ihtiyacı olduğu durumlarda, yetkili veterinerlerimiz ve eğitilmiş personelimiz, modern cerrahi bölümümüzde operasyonu gerçekleştireceklerdir. Kliniğimiz, canlınıza en mükemmel ilgiyi göstermek amacıyla son teknolojileri kullanmaktadır.

Kliniğimiz Klinisyen Veteriner Hekimleri Derneği üyesidir.

 

İnandıklarımız

 

Hasta sahiplerimizin canlıları için uygulayabilecekleri çok yönlü koruyucu tıbbi bakım uygulamalarını önermek,

 

Hasta sahiplerimizin canlılarının ihtiyaçlarına dürüstlük ve saygı çerçevesinde samimi ilgi göstererek, uzun dönemli ilişkiler geliştirmek,

 

Kliniğimizi, tüm ekip arkadaşlarımızın çabalarıyla temiz, çalışmaktan büyük keyif alınan, toplumda saygın bir yere sahip bir işyeri haline getirmek,

 

Kendilerini eğitim ve yeteneklerini geliştirmeye adamış olan profesyonel ekibimizle hasta bakımını her geçen gün daha mükemmel bir hale getirmek

 

Misyonumuz ;

 

Canlı sevgisi 
Biz canlı sevgisi olmadan yapamayız.

 

 

Daima İleri 
Hem bilimsel hem de teknolojik olarak kendimizi geliştirerek onlara daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

 

 

Sizin Güveniniz 
Amacımız, kendimizi sizlerin yerine koyarak beklentilerinizi en uygun şekilde karşılamak.

 

Disiplin 
Yaptığımız işi önemsiyoruz.

 

 

Güleryüzlülük
Onlar bile gülmeyi biliyorlar.

 

 

Takım çalışması
Olmazsa olmazlarımızdan.

 

 

Etik davranış ve deontolojiye uygun

Herkes hata yapabilir.

 

 

Profesyonel hizmet 
Biz yaptığımıza inanıyoruz.

 

 

Temizlik ve hijyen 
Temizlik ve hijyen bizim işimizin can damarıdır.

 

 

Kesintisiz hizmet 
Her zaman yanınızdayız.

 

 

Dürüstlük ve şeffaflık 
Çünkü en doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. 

 

        MONŞER VETERİNER KLİNİĞİ